Naše Projekty

FRAGRANZA PERFUME GALLERY

Fragranza je jedinečná parfumerie v centru Prahy s velkým výběrem parfémů z celého světa. Ve Fragranze naleznete velké množství prémiových parfémů a kosmetických značek.

Najdete zde také limitované edice, exkluzivní nikovky, luxusní kosmetiku a SkinBar Dermalogica.

Naší ambicí je neustále rozšiřovat naše portfolio výrobků o nové prémiové a zajímavé značky, abychom mohli našim klientům nabídnout širokou škálu prestižních produktů, služeb, vůní a kosmetiky.

V našem distribučním portfoliu najdete prestižní značky jako Burdin parfumes, Eight&Bob, The House of Oud, Tiziana Terenzi, Armaf, Swiss Arabian, Base of Sweden, Stayve.

www.fragranza.cz

HAIRBORN VLASOVÝ SALON

Provozujeme vlasový salon HAIRBORN®, který se nachází jen kousek od Václavského náměstí v samotném srdci Prahy. Vizí salonu je kvalitní a profesionální servis, preciznost technik stříhání, barvení a hairstylingu. Zákaznická spokojenost je absolutním cílem! Ve vlasovém salonu Hairborn se pracuje s barvícím systémem REDKEN a nabízí profesionální vlasové produkty značky REDKEN, Alterna, COLOR WOW, KÉRASTASE, MARIA NILA, Malibu C, FATBOY, HOT TOOLS, ghd nebo OLAPLEX! 

Vlasový salon Hairborn Provozuje také internetový obchod s profesionální vlasovou kosmetikou eshop.hairborn.cz, kde nakoupíte veškeré vlasové produkty z pohodlí domova. 

www.hairborn.cz

Neváhejte nás kontaktovat

ZNAČKY, KTERÉ nABÍZÍME:

Přesunout se na začátek
cs_CZCZ