O nás

O naší společnosti

ZNZ eLECTRONICS

Jsme jedním z lídrů v online prodeji na českém a slovenském trhu. Našim zákazníkům nabízíme více než 400 značek z celého světa, které držíme ve vlastním skladu na celkové ploše více než 2000 m².

Díky propracovanému systému zpracování objednávek jsme schopni většinu zásilek expedovat týž den a uspokojit jak maloobchodní zákazníky, tak velké společnosti, kterým zajistíme dopravu po paletách kamkoliv po světě.

O nás, aneb jak to všechno začalo.

Když jsme v roce 2004 založili ZNZ ELECTRONICS s.r.o., byli jsme čerstvě na vysoké škole a sotva jsme překročili hranici dvaceti let věku. Měli jsme za sebou společný menší projekt s automatizací dávkovačů alkoholu určených pro bary a restaurace. Dál jsme se chtěli věnovat online obchodování zejména s elektronikou, a proto jsme se rozhodli pro tento název společnosti. Záhy přišla zajímavá příležitost, jak vstoupit do světa značkových parfémů, které se v té době na internetu ještě příliš neprodávaly.

Psal se rok 2005 a my byli u toho, učili jsme lidi nakupovat parfémy přes internet, při škole a z malé kanceláře o dvou místnostech a celkové ploše asi 40 m² ukryté na Vinohradech. Za chvíli jsme potřebovali nejen větší prostory, ale také přímý vstup z ulice a tak jsme se stěhovali k nábřeží poblíž tančícího domu. V současné době sídlí kompletní zázemí firmy na Táborské 46, Praha 4 a sklad o ploše 2000 m² naleznete U Stavoservisu 1A, Praha 10. O vaši plnou spokojenost se stará přes 40 zaměstnanců spolu s řadou brigádníků.

Seznamte se

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Jednatel společnosti
a majitel

Lukáš Němeček


Strategický manažer
a majitel

Karel Zajíček


CTO
a majitel

Lukáš Zich

Finanční ředitelka
CFO

Alena Čumpelíková

Přesunout se na začátek